Zapisz się na kurs!

Zapisy na Kurs Sikory

W związku z dużym zainteresowaniem kursem zapisy prowadzimy co roku już od drugiej połowy stycznia poprzedzającego daną edycję kursu. Rekrutacja na daną edycję kursu podzielona jest na okresy.

Wcześniejszy zapis potwierdzony wpłatą gwarantuje:
•pewność miejsca na kursie,
•pewność wybranego terminu,
•pewność niższej ceny.

Uwaga! Ostatecznym potwierdzeniem zapisu na kurs jest wniesienie opłaty.

Zasady przyjmowania uczestników na kursy

Zapisy na kursy prowadzone są wyłącznie za pośrednictwem Internetu poprzez stronę http://irk.kurssikory.pl w terminach określonych na stronie internetowej kursu. Rekrutacja na kursy i terminy płatności podzielone są na cztery okresy. Im wcześniej dokonana jest opłata, tym jest ona niższa (szczegóły podano w załączniku 1 i załączniku 2 do statutu).

Uwaga! Ostatecznym potwierdzeniem zapisu do danej grupy zajęciowej jest wniesienie opłaty za kurs. Kursanci są przypisywani do poszczególnych grup według terminu dokonania opłaty za kurs, dlatego wszystkim osobom zdecydowanym sugerujemy dokonanie tego potwierdzenia jak najszybciej. Osobom zapisanym w późniejszych terminach udostępniamy zapisy do grup tylko w ramach wolnych miejsc.

Jak dokonać zapisu na Kurs Sikory?

KROK 1
Przestudiuj uważnie Statut Kursu Sikory.

KROK 2
Zarejestruj się w systemie Internetowej Rejestracji Kursu Sikory.

KROK 3
Dokonaj wyboru poziomu, przedmiotu i terminu zajęć z zakładce „Zapisy” > "Moje zapisy" po zalogowaniu w systemie Internetowej Rejestracji Kursu Sikory, poprzez kliknięcie linku "Jeśli chcesz zapisać się na przedmiot, kliknij" oraz zaakceptuj warunki Statutu Kursu Sikory.

KROK 4
Wybierz metodę płatności, klikając na zielony link "Potwierdź zapis na kursy i przejdź do wyboru formy płatności" w zakładce "Zapisy" po zalogowaniu w systemie Internetowej Rejestracji Kursu Sikory.

KROK 5
Opłać kurs przelewem na konto kursu zgodnie z informacją podaną w zakładce "Płatności".

Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie kursowym, otrzymasz od nas potwierdzenie elektroniczne w zakładce "Moja Poczta" na e-mail podany podczas rejestracji.